Ubytování - Šumava - penziony

 

Penzion pod Špičákem na Šumavě

Ubytování na  Šumavě - Penzion pod Špičákem - pohled zvenkuUbytování - Šumava - Penzion pod Špičákem - restaurace
Ubytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - pokojUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pokojUbytování - Šumava - Penzion pod Špičákem - pokojUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - stylový šenkUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - chodbaPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - obývací pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - kuchyňPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - koupelnaPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - koupelnaPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - koupelnaPenzion pod Špičákem - Šumava - saunaUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - zahradaUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - zahradaUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pohled zvenkuUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pohled zvenkuUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - penzion v ziměUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pohled zvenku
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion pod Špičákem na Šumavě - kód kt14

 

lůžko v pokoji

280 Kč osoba/noc

lůžko v apartmánu

390 Kč osoba/noc

pronájem celé chaty

5.500 Kč celá chata/noc

děti do 3 let

zdarna

 

Ubytování v chatě od 10.12. - 30. 9., možné kratší pobyty, min. 2 noci, chata k pronajmutí celá nebo možno po pokojích,
Ve velkém apartmánu je požadován delší pobyt  - min. 5 nocí.
Ubytování v měsících říjnu a listopadu pouze pro větší skupiny.
                                                                                                                   
Na místě se hradí poplatek za psa (cena dohodou) a rekreační poplatek obci (15 Kč/osoba). Při pronájmu apartmánu se skládá kauce 2.000 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Zaujalo nás v Evropě

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo na břehu moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.


 

 
 

Všechna práva vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz