Ubytování - Šumava - penziony

 

Penzion pod Špičákem na Šumavě

Ubytování na  Šumavě - Penzion pod Špičákem - pohled zvenkuUbytování - Šumava - Penzion pod Špičákem - restaurace
Ubytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - pokojUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pokojUbytování - Šumava - Penzion pod Špičákem - pokojUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - stylový šenkUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - chodbaPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - obývací pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - kuchyňPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - pokojPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - koupelnaPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - koupelnaPenzion pod Špičákem - Šumava  - apartmán - koupelnaPenzion pod Špičákem - Šumava - saunaUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - zahradaUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - zahradaUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pohled zvenkuUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pohled zvenkuUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - penzion v ziměUbytování Šumava - Penzion pod Špičákem - pohled zvenku
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion pod Špičákem na Šumavě - kód kt14

 

 

dospělý

dítě do 2 let (bez lůžka)

dítě 2-12 let

lůžko

425 Kč/noc

zdarma

370 Kč/noc

apartmán pro 2 osoby

1.590 Kč/noc

každá další osoba

220 Kč/osoba/noc

 

strava

snídaně

polopenze

dospělí

70 Kč

140 Kč

děti do 12 let

50 Kč

100 Kč

 

Ubytování v penzionu v období 10.12. – 15. 4. a 10. 6. – 30. 9., možné kratší pobyty, nejméně 2 noci, pouze v apartmánu požadován delší pobyt min. 5 nocí. Ubytování v měsících říjnu a listopadu pouze pro větší skupiny.
                                                                                                                                 
Na místě se hradí poplatek za psa (100 Kč/noc) a rekreační poplatek obci. Při pronájmu apartmánu se skládá kauce 2.000 Kč.

 

Silvestr 2014

dospělí s polopenzí/pokoje

660 Kč/noc

děti do 12 let s polopenzí/pokoje

580 Kč/noc

Silvestrovské menu – dospělí/děti do 12 let

490 Kč/390 Kč/osoba

apartmán pro 8 osob bez stravy

33.000 Kč/týden

 

Strava v apartmánu není povinná, v případě zájmu o stravu nutno objednat polopenzi (pouze snídaně v tomto termínu není možná). V případě zájmu o silvestrovské menu také nutno objednat a uhradit předem z důvodu rezervace místa u stolu.

 

V ceně za pokoje je zahrnuto ubytování, polopenze a poplatky obci + hradí se silvestrovské menu (2.večeře, předkrm, sekt, drobné občerstvení), reprodukovaná hudba dle výběru, ohňostroj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Zaujalo nás v Evropě

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo na břehu moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.


 

 
 

Všechna práva vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz